Instrukcja dla Rodziców

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zostały założone konta dla rodziców w systemie iPrzedszkole, służącym do rejestracji czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Potwierdzeniem założenia konta dla rodzica jest wiadomość, jaka automatycznie została wysłana przez system na adres e-mail rodzica, podany w przedszkolu. W wiadomości zawarty jest LOGIN oraz link prowadzący do strony na której założą Państwo hasło dostępu do iPrzedszkola.

Jeżeli taka wiadomość nie dotarła, należy skontaktować się z przedszkolem w celu potwierdzenia prawidłowości podanego wcześniej adresu e-mail. Można też wpisać w przeglądarce internetowej adres: http://iprzedszkole.eduportal.koszalin.pl/

 

Po wyświetleniu strony logowania do iPrzedszkola, należy kliknąć w link „Nie pamiętam jak się zalogować”.

Następnie wyświetli się autoryzacja operacji. Należy przepisać hasło z obrazka (jeśli hasło wydaje się nieczytelne można je odświeżyć przy pomocy ikonki – zmień próbkę).

W dalszej kolejności należy wpisać identyfikator użytkownika (PESEL rodzica lub e-mail) i kliknąć „wyślij wiadomość”. W przypadku prawidłowo wpisanych danych, system prześle wiadomość na adres e-mail podany przez rodzica. W wiadomości zawarty będzie LOGIN oraz link prowadzący do strony na której założą Państwo hasło dostępu do iPrzedszkola.

Jeżeli mimo tego, nie otrzymają Państwo wiadomości e-mail lub wyświetli się komunikat o braku użytkownika w systemie, należy skontaktować się z przedszkolem.

WAŻNE!

Hasło powinno zawierać min. 8 znaków w tym małe, wielkie litery, cyfry oraz wybrane znaki (np. !, #, ?, -, _, itp.).

Po prawidłowym założeniu hasła, należy ponownie wpisać w przeglądarce internetowej adres:

http://iprzedszkole.eduportal.koszalin.pl/

Po wyświetleniu strony logowania, należy wpisać otrzymany w wiadomości LOGIN i założone przez siebie hasło.

Aby skorzystać z panelu dla rodzica należy zaakceptować zasady korzystania z Przedszkola.

Rejestracja czasu pobytu w przedszkolu co do sekundy, będzie możliwa od chwili aktywowania karty bezstykowej. Dzięki temu system będzie naliczał opłatę za rzeczywisty czas pobytu dziecka w przedszkolu, zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Koszalinie.

Kartę aktywuje się w panelu dla rodzica klikając po zalogowaniu na zakładkę:

Więcej -> Karty -> Aktywuj kartę -> wpisz numer karty -> Akceptuj.

 

Z chwilą aktywacji karty należy używać do rejestracji czasu pobytu dziecka w przedszkolu.