Potrzebujesz pomocy w ochowaniu swojego kota sprawdź te wskazówki już dziś

Potrzebujesz Pomocy W Ochowaniu Swojego Kota? Sprawdź Te Wskazówki Już Dziś!

Posiadanie kota może być satysfakcjonującym doświadczeniem. Są inteligentne, wspaniałe zwierzęta, które nie zajmują dużo pracy, o ile o zwierzęta idą. Jednak nadal wymagają uwagi i opieki, aby zachować zdrowie i zadowolenie. Oto kilka wskazówek dotyczących pielęgnacji kotów, które pomogą Ci w tym wspaniałym zwierzaku.

Pamiętaj, aby Twój kot zwierzę wykastrowane lub rodzaju nijakiego przez czas jest sześć miesięcy. Wykastrowane lub kastrowane kot jest bardziej satysfakcjonujące zwierzę, ponieważ jest spokojniejsze, cichsze i bardziej prawdopodobne, aby pozostać w domu. Kastrowane samce Koty czynić nie rozpylać moczu wobec znak ich terytorium. Jest to zdecydowanie Plus, jeśli chodzi o kota własności.

Jeśli masz kotka na świeżym powietrzu, pamiętaj, aby zainwestować w kołnierz oderwany z metką identyfikacyjną. Koty cieszyć się podróżowanie daleko, tak pewien uchwyt puszka chyć współpracownik twój kot dostać w tył ognisko domowe podczas zgubiony. Tag powinien zawierać twój numer telefonu, a także imię kota.

Równie twój kot dostaje starzeje się, zmiany w zachowanie maj sygnał ból. Jeśli twój kot nie robi' podobny wobec skakać albo wspinać się więcej, ono maj być w ból. Jeśli twój kot przestaje troszczyć się od oporządzanie konia albo zatrzymuje przy pomocy jego nosze pudło, ból maj być ten przyczynowy. Pamiętaj, aby twój starszy kot wyewidencjonowany przez weterynarza, jeśli zauważysz zmiany w zachowaniu.

Uratuj swoje meble za pomocą drapania słupków i poduszek. To naturalne, że koty chcą rozciągnąć pazury i zarysować. Nie oznacza to, że właściciel kota musi mieć uszkodzone meble. Zapewnić twój kot rezygnować miejsca ów to jest w porządku wobec scratch i przekierować im tam jeśli oni zdecydować się wypróbować twój kanapa. Kot drapanie poczty jesteście w dużo kształty i materiały i niektórzy koty preferować pewien szczególny typ tak ono maj wziąć niektórzy próba i błąd przed ty znaleźć ten prawy kombinacja pod kątem twój kotek.

Trzymaj kota rozzabawnie. Koty powinien mieć dużo ćwiczenie i czas zabawy. Niefortunne jest to, że wielu właścicieli kotów nie zdawać sobie z tego sprawy. Koty, które się nudzą często mają problemy, które mogą mieć wpływ na nich w wielkim stylu. Niektóre z tych kwestii są otyłości z powodu jedzenia z nudy, problemy OCD, walka z innymi zwierzętami i depresji. Daj im zabawki i rzeczy do zrobienia. Jeśli masz kryty kot, zaoferować mu wiele zabawek, drapanie postu lub obiektów może wspiąć się na.

Koty lubią ścigać ptaki i je złapać. To pomaga koty budować i dostarczać kluczowe umiejętności polowania. Ale co, jeśli masz kryty kot? Możesz znaleźć kot zabawki w ten pieścić zapas ów wola współpracownik ty symulować pewien ptak latający wokoło. Twój kot wola miłość ono, i miłość ty pod kątem ono.

Ustaw obrus pod kota miski żywności. Jest to powszechna praktyka dla kotów jeść ich żywności na boku ich miski. Jeśli tak się stanie, będziesz musiał usunąć nadmiar żywności, która pozostanie na zewnątrz. Coś tak prostego jak Mata do miejsc może pomóc uczynić oczyszczanie łatwiejsze.

Niech twój kot wykonywać ich polowanie instynkt. Koty są urodzonymi na ludzi myśliwymi; Nie oznacza to jednak, że musisz pozwolić myszom na inwazję na twój dom. Ukryj smakołyki i zabawki w całym domu, a twój kot będzie miał blast polowanie na ich traktuje. Można również znaleźć pióro i zabawki laserowe, które twój kot może gonić i rzucić się na.

Dostać twój kot pewien breakaway kołnierz. Upewnij się, że ma tagi, które odzwierciedlają numer telefonu, nawet jeśli nie czujesz się komfortowo z adresem. Koty puszka w stanie przed/ Upewnij się, że istnieją odpowiednie informacje, dzięki czemu można uzyskać kontakt.

Aby uniknąć wybrednego kota, przełącz się na rodzaj żywności, którą mu dajesz. Jeśli Twój kot tylko zjada jednej marki od kot żywność z początek, on wola staż nie podobny wszelki inny żagiew.

Nie Pozbądź się starego drapania postu. Koty kocha go najbardziej w tym stanie. Jeśli go wyrzucić i zastąpić go zbyt szybko z nowym, mogą unikać nowego i iść po dywan i meble.

Kiedyś pewien drugi kot wola uspokoić pewien pojedynczy niszczycielski kot. Ten wydaje się kantor-intuicyjny, pytając pod kątem dwa razy ten zniszczenie, oprócz pewien drugi kot puszka metalowa dawać im obydwaj coś wobec czynić. Wprowadzić je powoli i oczekiwać niektórych początkowej kłótni. Za pewien chwila, chociaż, ten koty wola zwykle dostać naprzód i ten niszczycielski zachowanie wola ustępują.

Podczas biorąc twój kot albo kotek wobec ten badać zwierzę, albo wobec inny miejsca ów zawierać pewien wóz przejażdżka, to jest mądry wobec towarzysko jego wobec ten położenie. Spróbuj wziąć kota, zawsze w nosidełku, na krótkie przejażdżki, dodając czas do jazdy co tak często. Pierwsze twój pieścić używany do ten wóz puszka metalowa średnia arytmować ten kończyć jego strach i frustracja, jak również twój.

Jeśli masz pewien problem rezygnować twój koty drapanie meble i drzwi, tutaj jest pewien naturalny droga wobec zahamować ten destrukcyjny zachowanie. Weź szmatkę lub miękką szczotkę i nałóż cienką powłokę soku cytrusowego lub gorącego sosu na obszary, w których twój kot się drapa. Spróbuj znaleźć coś, co nie odbarwi drewna. Koty nienawidzić cytrusów i wszystko pikantne, i powinien ostatecznie nauczyć się unikać tych obszarów.

Karmić twój kot odżywczo zrównoważony żywność i zawsze zrobić pewny oni mieć świeży woda. Ten najwyższa oferowana cena droga wobec mieć pewien zadowolony i zdrowy kot jest wobec dawać im ten żywność oni potrzebować zostać zdrowy. Porozmawiać wobec twój badać zwierzę około ten najwyższa oferowana cena rodzaje od żywność dostępny i ten właściwy suma wobec karmić im.

Odpowiednia opieka medyczna jest niezbędna dla każdego kota, ale jest to szczególnie prawdziwe bezpańskich kotów, które są wykonane w zwierzęta. Spędzanie dłuższy czas na zewnątrz sprawia, że kot jest bardziej podatny na pasożyty, choroby i inne nieprzyjemne realia. Jeśli wziąć w pewien bezpański, pewien podróż do badać zwierzę powinien być twój szczyt pierwszeństwo. Niech weterynarz zbada kota i podawać odpowiednie szczepienia. To jest pod kątem twój kot' kasa, twój własny kasa, i twój rodzina' kasa.

Za czytanie ten przedmiot, ty teraz mieć pewien idea od co twój kot potrzeby wobec pozostawać pewien zadowolony koci. Wystarczy umieścić wskazówki w tym artykule w codziennej praktyce, a odkryjesz, że twój kot jest jeszcze łatwiejszy do opieki. Wtedy, będziesz miał wyrównywać liczniejszy czas wobec cieszyć się twój kot.

About Potrzebujesz pomocy w ochowaniu swojego kota sprawdź te wskazówki już dziś

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly