Traktuje pod kątem twój kot Ów możesz zrobić

Traktuje Pod Kątem Twój Kot Ów Możesz Zrobić

Jeśli chodzi o posiadanie kota, istnieje wiele rzeczy, które właściciel musi być odpowiedzialny za. Jeśli rozważasz uzyskanie kota dla zwierzaka, ten artykuł jest dla Ciebie. Czytaj dalej i dowiedzieć się, co każdy Kot właściciel powinien wiedzieć, aby ich zwierzę być szczęśliwy i zdrowy.

Dowiedz się, jak dużo żywności, które mają być karmienie kota. Chwila kot żywność kontenery dawać ogólny informacja, dowiedzieć się z twój badać zwierzę jak dużo żywność Twój kot powinien być jedzenie. Wielu właścicieli nie robi tego, i kończy się przekarmianie ich kotów. Poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się odpowiedniej kwoty, więc nie kończy się z nadwagą kotek.

Weź udział w Cat pokazuje porady na temat kota. Kot Pokaż tylko kosztuje kilka dolarów do wzięcia udziału. Oprócz podczas ty uczestniczyć jeden, otóż sprzedawcy sprzedaż kot pozycja, i uwidocznić pieścić właściciele ów dawać ich koty ten najwyższa oferowana cena od wszystko. Możesz dostać pomysły pod kątem najwyższa oferowana cena żagwie wobec karmić twój kot, zarówno... pomysły pod kątem uwodzenie i czujący troskę pod kątem twój kot.

Ustaw obrus pod kota miski żywności. Jest to powszechna praktyka dla kotów jeść ich żywności na boku ich miski. Jeśli tak się stanie, będziesz musiał usunąć nadmiar żywności, która pozostanie na zewnątrz. Coś tak prostego jak Mata do miejsc może pomóc uczynić oczyszczanie łatwiejsze.

Niech twój kot wykonywać ich polowanie instynkt. Koty są urodzonymi na ludzi myśliwymi; Nie oznacza to jednak, że musisz pozwolić myszom na inwazję na twój dom. Ukryj smakołyki i zabawki w całym domu, a twój kot będzie miał blast polowanie na ich traktuje. Można również znaleźć pióro i zabawki laserowe, które twój kot może gonić i rzucić się na.

Koty mają naturalny instynkt do polowania na małą zdobycz. Czasami może to być problem, jeśli masz inne małe zwierzęta w domu. Upewnij się, że klatki dla ptaków zwisają z sufitu. Jeśli masz gerbil lub chomika, upewnij się, że ich klatki są bezpieczne i wysoko poza zasięgiem kotów.

Jeśli Twój kot ma świeżo rodzić, mieć pewność ona ma pewien kasa, prywatny powierzchnia wobec dbać o nich. Matka koty puszka metalowa zostać przestraszony przy obcy albo głośny hałas, czasami wiodący wobec zmniejszać mleko produkcja. Mogą również ukryć kocięta w miejscach, gdzie nie można ich znaleźć, takich jak szafy, lub pod łóżkami.

Nie umieszczaj kuwety kota w tym samym miejscu, gdzie umieścić miskę kota zjada z. Koty chcą wyraźne oddzielenie dwóch obszarów, więc upewnij się, że dać im. Nie jest prawdopodobne, że chcesz jeść w tym samym miejscu, gdzie korzystać z łazienki, więc dać kota tej samej uprzejmości.

Jeśli twój kot nie jest dostawanie wytrenowany wobec używać ten nosze pudło tak szybko jak ty byłby podobny, tam są spraye rozpyliły ów puszka de może zrobić rzeczy kawałek łatwiejszy. Te spraye mają zapach, który przyciągnie kota do pudełka, co oznacza, że będą one bardziej prawdopodobne, aby tam iść, gdy trzeba korzystać z łazienki.

Powstrzymać się od czyszczenia lub stosowania chemikaliów w pobliżu kota. Ten rodzaj chemikaliów można znaleźć w Pine-Sol, Lysol, i innych rodzajów środków czyszczących. Zapach jest bardzo obraźliwe dla kotów, i długotrwałe narażenie może prowadzić do uszkodzenia wątroby.

Twój kot powinien pozostać w środku przez większość czasu, a gdy jest na zewnątrz, należy upewnić się, że pozostaje blisko domu. Koty który pobyt wnętrze pod kątem większość z ich żyje mieć pewien dużo polepszyć życie rozpiętość i jesteście najemca prawdopodobny stać się choroby i pasożyty. Kot, który jest prawidłowo wykonywane w pomieszczeniach nie będzie na wysokie ryzyko ataku lub choroby, takie jak koty, które pozostają na zewnątrz.

Jest to błędne przekonanie, że koty powinny pić mleko lub śmietanę po ich odstawić. Gdy kotek jest odsadzony od mleka matki, nie potrzebuje już mleka jakiegokolwiek rodzaju. W rzeczywistości mleko lub krem może powodować problemy trawienne, gdy podaje się je dorosłemu kotu. Tak, zostać na ten kasa strona, skakać ten mleko, i ofiarować twój pieszczochy losy od czysty woda zamiast.

Schorzenia i inne czynniki dietetyczne mogą sprawić, że konieczne jest przełączenie kota z wilgotnych pokarmów do suchych formuł. Koty jesteście wybredni wystarczający już, i dużo opierać się ten zmieniać. W pierwszym tygodniu lub tak, wymieszać suchą żywność z niewielką ilością ciepłej wody, aby zmiękczyć go. Stopniowo zmniejszać płyn, aż kot będzie jeść suchą żywność. Jeśli spróbujesz tego podejścia, nie pozwól, aby zwilżoną żywność siedzieć dłużej niż 20 minut; może zepsuć.

Zmień smaki karmy dla kotów. Koty mogą być notorycznie wybredne zjadacze. Może to być frustrujące, jeśli smak jest niedostępny lub, co gorsza, przerwać. Nie pozwól, aby twój kot wpadł w nawyk jedzenia jednego jedzenia i tylko jednego jedzenia. Upewnij się, że istnieje jakaś zdrowa różnorodność w diecie kota.

Rachunki weterynarza są rzadko małe. Rozważ zakup leków dla kotów przez Internet, aby zaoszczędzić pieniądze. Niektóre firmy będą wyrażać statek do twoich drzwi. Zakup często stosowanego leku w ten sposób może zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Jeśli masz więcej niż jednego kota, należy nadać im nazwy, które nie brzmią niczym podobne. Chcesz, aby zwierzę było w stanie rozpoznać ich nazwę, gdy dzwonisz, i dając im podobne nazwy mogą sprawić, że to bardzo trudne. Wybierz nazwy, które są charakterystyczne i odzwierciedlają osobowość kota.

Oczywiście, koty podobny woda. Ale czy wiesz, że woda działa jest szczególnie interesujące dla nich? Koty jesteście zwykle odwodniony większość z ten czas, tak pewien fontanna jest liczniejszy prawdopodobny stać się im wobec pić wystarczający woda wobec pobyt zdrowy. Równie oni wiek, Twój kot mają być zdrowszy i szczęśliwiej równie pewien wyniknąć.

Uważaj na karmienie kotów ludzi żywności. Podczas gdy jedzenie dla ludzi jest bardzo atrakcyjne dla kotów, niektóre mogą być niebezpieczne dla nich. Chociaż ów szczególny żywność pozycja nie jest niebezpieczny, ono puszka w mogą przyczynowy twój kot wobec wyrażać u dodatkowy waga, ten szkodząc jego przez ten długi biegać. Trzymać się diety karmy dla kotów, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Podczas posiadania kota ma wiele zalet, to również wymaga dużo pracy. Upewnij się i wdrożyć porady i wskazówki wymienione w powyższym artykule w celu nadania kota najlepsze życie możliwe. Szczęśliwy kot będzie służył jako wspaniały towarzysz przez lata i lata.

About Traktuje pod kątem twój kot Ów możesz zrobić

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly