Uzyskać wiele dobrych wskazówek tutaj o kotach

Uzyskać Wiele Dobrych Wskazówek Tutaj O Kotach

Koty są w klasie własnej, jeśli chodzi o zwierzęta. Są one zdecydowanie jednym z najlepszych zwierząt domowych w domu. Są bardzo zabawne i mogą chronić dom przed małymi szkodnikami. Koty jesteście czasami nie ustalony ich sprawiedliwy udział od kredyt pod kątem utrzymanie domy bezpieczniejsz wzdrygniony, i utrzymanie niepożądanych stwory od twój majątek.

Aby zapobiec inwazji tasiemca u kotów, karmić niewielką ilość ziemi okrzemkowej klasy spożywczej przez dwa tygodnie każdego miesiąca. Około jedna czwarta łyżeczki na kota dziennie jest odpowiednia. Ziemia okrzemkowa klasy spożywczej zabija pasożyty wewnętrzne i powoduje ich wydalenie z systemu.

Niech kocięta i kot-friendly pet psy poznać się powoli. Umieścić w górze pewien baby brama wobec utrzymywać psy w jeden pokój chwila twój nowy kotek dostaje używany wobec jego otoczenie. Nadzorować ostrożnie, gdy kotek wyrusza do bramy, aby spotkać się z psami. Kiedy kotek czuje się bezpiecznie, wspina się na bramę. Jeśli czuje się zagrożona, to pop prawo z powrotem do bezpieczeństwa.

Umieszczać w górze pewien miły, ciepły i wygodny powierzchnia pod kątem twój kot wobec odnawiać zapas towarów w twój ognisko domowe. Należy wyłożone ciepłym ręcznikiem lub kocem. Zrobić pewny wobec umyć ten pościel regularny skoro ono puszka metalowa zyskiwać kurz, sierść, i coś z zewnątrz Jeśli Twój kot jest an pozadomowy kot.

Starsze koty z pewnością docenią podgrzewane łóżko; można użyć ogrzewanej płytki, aby go utworzyć! Pozwól płytki Terra Cotta do ogrzewania w piekarniku na 15 minut w 200 stopni Fahrenheita. Umieść go wewnątrz tkaniny i miejsce pod kocem koc lub łóżko. W razie potrzeby należy ją regularnie zmieniać.

Unikaj kontaktu wzrokowego, aby zaprzyjaźnić się z kotem. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego koty wydają się przyciągane do osoby, która lubi koty najmniej? Odpowiedź leży w języku ciała kota. Dla kotów wpatrywanie się jest "niegrzeczne" i można je uznać za wyzwanie. Odwracanie się pokazuje, że szanujesz ich przestrzeń i nie będzie zagrożeniem. Więc następnym razem, gdy szukasz poznać nowego przyjaciela kota, odwrócić uwagę i pozwolić im zbliżyć się do ciebie.

Nie bądź nachalny, gdy poznajesz swojego nowego kota. Koty wolą być pod kontrolą i brać rzeczy we własnym tempie. Upewnij się, że twój nowy kot jest wygodny i bezpieczny. Niech twój kot wziąć jego czas odkrywanie jego nowy środowisko naturalne. Podczas twój kot czuje się w ognisko domowe, ono mają być liczniejszy prawdopodobny wobec próbować wobec nawiązać zaprzyjaźnić się rezygnować ty.

Dla zdrowszego, szczęśliwszego kota wybrać zwykły miot nad pachnące śmieci. Koty jak ładne, czyste, zgrubo śmieci kota. Scoop swoje koty nosze pudełko codziennie i zmienić go całkowicie co trzy dni lub tak. Po zmianie pudełka, umyć go wodą i mydłem. Nie trać pieniędzy na wkładki jak koty mają tendencję do niszczenia ich.

Gdy zabierasz kota wszędzie, użyj nosidełka kota. Bez względu na to, jak delikatny jest Twój kot, może stać się przestraszony. Jeśli tak się stanie, to może odkręcić i być szybko utracone, rannych lub zabitych. W biurze weterynarza, Twój kot będzie bezpieczny od nieprzewidywalnych zwierząt, jeśli używasz przewoźnika zwierząt.

Jeśli Twój kot jest nadmiernie meowing, próbować wobec obliczać na zewnątrz dlaczego. Jeśli pobyt wokół kota przez okres czasu będzie dowiedzieć się, co ich słowne sygnały oznaczają. Ona może być stara się powiedzieć, że jest głodny lub musi wyjść na zewnątrz. Wiedzieć, co koty płakać oznacza tak, że jesteś w stanie zrozumieć kota więcej.

Upewnij się, że w twoim domu jest wystarczająco dużo kuwet dla wszystkich kotów, które tam przebywają. Optymalne jest, aby mieć jedną kuwetę dla każdego kota. Jeśli mieszkasz w domu, który ma wiele pięter, nie powinno być po jednym na każdym piętrze dla każdego kota.

Użyj pędzla na kota regularnie. Szczotkowanie może przyczynić się do rozprzestrzeniania naturalnych olejów i stymulować przepływ krwi skóry. Ponadto, pomaga zarządzać luźne włosy. Luźne włosy powodują hairballs, częstym problemem dla kotów. Włosy wchodzi w żołądku zwierzęcia i później kaszel go.

Jeśli masz kociaka, bardzo ważną częścią podnoszenia go jest, aby go uspołecznione. Oznacza to upewnienie się, że jest wygodny w wielu sytuacjach. Należą do nich: obsługa przez ludzi, Pielęgnacja i pielęgnacji paznokci, wizyty weterynarza, i inne sytuacje społeczne. Czas, aby to zrobić jest od dziesięciu do dwunastu tygodni życia.

Jeśli masz więcej niż jeden kot, powinieneś mieć tyle nosze pudełka jak masz koty. Jeśli zbyt wiele kotów muszą dzielić się tym samym kuwety, może to oznaczać katastrofy! Koty mogą zdecydować, aby nie dzielić ich eliminując przestrzeń, zamiast, za pomocą innych obszarów, takich jak czyste pranie lub ukrytych zakątków domu do ich działalności.

Zapewnić bezpieczną i wciągającą rozrywkę dla kota przez cały czas. Nawet jeśli nie może być w domu ze swoim zwierzakiem, należy upewnić się, że ma dostęp do zabawek i innych przekierowania. Czasami dostrzegamy, że koty są leniwymi zwierzętami, ale to nie znaczy, że nie cieszą się grą, aby przekazać czas. Jest to szczególnie ważne, Jeśli Twój kot jest sam w domu przez dłuższy czas.

Powinieneś pomyśleć troskliwie przed dostawanie pewien długi-włosy kot. Mimo, że ładny płaszcz piękne jedwabiste futro wygląda świetnie, może zostawić bałagan na podłogach, mebli i odzieży. Jeśli nie jesteś przygotowany, aby zrobić więcej sprzątania, nie kupują długie włosy kot. Dodatkowo, uważają, że dłuższe włosy koty są bardziej narażone na problemy z kul.

Kiedy kot ma kociąt, może być kuszące, aby pozbyć się ich jak najszybciej, ale należy poczekać rozsądną ilość czasu. Kociak musi nauczyć się kilku rzeczy z mamą przed wychodząc na sam świat, więc daj mu sześć tygodni, aby dowiedzieć się wszystkiego, co może.

Miliony właścicieli zwierząt domowych nieskończenie wolą towarzystwo kotów niż szczekanie, ślinienie się psów. Powinieneś rozważać dostawanie pewien kot jeśli ty czynić nie mieć jeszcze jeden. To sprawia, że koty są niezwykle popularne wśród właścicieli.

About Uzyskać wiele dobrych wskazówek tutaj o kotach

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly